موضوع سوال: شرایط عمومی پیمان – ماده 29

پرسش) آیا با افزایش مبلغ اولیه پیمان، پیش پرداخت پروژه نیز به طور متناسب افزایش می‌یابد؟

پاسخ) پیش پرداخت در قراردادهای پیمانکاری و نصب بر طبق جزء (1) بند «ج» ماده (5) مصوبه شماره 42956/ ت 28493 هـ مورخ 11/ 8/ 13 82 و ردیف (3) اصلاحیه شماره 20071/ ت 30980 هـ مورخ 21/ 4/ 1383 تعیین می‌گردد و مستقل از تغییرات مقادیر کار، موضوع ماده 29 شرایط عمومی پیمان است.
کد پرسش: 012907 - گردآوری و تدوین : مهندس سید معین مرتضوی

جهت خدمات فنی و مشاوره تماس بگیرید – تلفن (دفتر مرکزی): ۲۸۴۲۶۵۲۰  ارتباط مستقیم با کارشناسان: ۶۶۱۶۸۲۱۸

دسته‌ها: پرسش و پاسخ و سوالات مطرح در خصوص شرایط عمومی پیمان

پرسش و پاسخ‌‎های مرتبط

آخرین سوالات مطرح

keyboard_arrow_up

دوره آنلاین نظام ساخت و ساز شهری در ایران - 14 تیرماه
- تخفیف ویژه برای 10 نفر اول

X