موضوع سوال: شرایط عمومی پیمان – ماده 29

پرسش) در صورت کاهش مبلغ اولیه پیمان در ضمن اجرای کار و موافقت پیمانکار با ادامه کار، ابلاغ کار اضافی در قالب 25 درصد مبلغ قرارداد بر اساس 25 درصد مبلغ اولیه پیمان می‌باشد یا بر اساس 25 درصد باقیمانده مبلغ اولیه پیمان؟

پاسخ)

در قراردادهای منعقد شده با شرایط عمومی پیمان جدید (ابلاغی طی بخشنامه شماره
842/ 54- 1088/ 102 مورخ 3/ 3/ 1378)، سقف 25 درصد افزایش موضوع بند (1 – الف) ماده 29 بر اساس مبلغ اولیه پیمان (مندرج در ماده 3 موافقتنامه) می‌باشد و مبلغ اولیه پیمان پس از کاهش به وجب بند (2 – الف) ماده 29، نقشی در تعیین سقف مبلغ 25 درصد افزایش بند (1 – الف) ندارد.

کد پرسش: 012915 - گردآوری و تدوین : مهندس سید معین مرتضوی

جهت خدمات فنی و مشاوره تماس بگیرید – تلفن (دفتر مرکزی): ۲۸۴۲۶۵۲۰  ارتباط مستقیم با کارشناسان: ۶۶۱۶۸۲۱۸

دسته‌ها: پرسش و پاسخ و سوالات مطرح در خصوص شرایط عمومی پیمان

پرسش و پاسخ‌‎های مرتبط

آخرین سوالات مطرح

کد تخفیف 30 درصدی کتابهای دکتر کلیم به مناسبت رونمایی از کتاب جدید: book30مشاهده کتابها
+