موضوع سوال: شرایط عمومی پیمان – ماده 37

پرسش) در قراردادهای منعقده بر اساس شرایط عمومی پیمان جدید، حداکثر زمان مشاور برای رسیدگی به صورت وضعیت ماهانه چه مدت است؟

پاسخ) بر اساس مصوبه شماره 3638/ ش ف مورخ 18/ 12/ 1381 شورای محترم عالی فنی عبارت «تاریخ دریافت از سوی مهندس ناظر» در قسمت اول خط اول صفحه 33 مربوط به ماده 37 شرایط عمومی پیمان به عبارت «تاریخ دریافت از پیمانکار» تبدیل گردیده است.
کد پرسش: 013701 - گردآوری و تدوین : مهندس سید معین مرتضوی

جهت خدمات فنی و مشاوره تماس بگیرید – تلفن (دفتر مرکزی): ۲۸۴۲۶۵۲۰  ارتباط مستقیم با کارشناسان: ۶۶۱۶۸۲۱۸

دسته‌ها: پرسش و پاسخ و سوالات مطرح در خصوص شرایط عمومی پیمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پرسش و پاسخ‌‎های مرتبط

آخرین سوالات مطرح

keyboard_arrow_up

دوره آنلاین نظام ساخت و ساز شهری در ایران - 14 تیرماه
- تخفیف ویژه برای 10 نفر اول

X