موضوع سوال: فهرست بها – تجهیز و برچیدن کارگاه

پرسش) در صورتی که مدت پیمان تمدید یابد و تأخیرات مجاز به تأیید کارفرما برسد، با توجه بها این که تمدید مدت پیمان ناشی از قصور پیمانکار نمی‌باشد، ردیف‌هایی از هزینه‌های کارگاه که به طور مستمر و ماهیانه در نظر گرفته شده، در طول مدت تمدید چگونه به پیمانکار پرداخت می‌گردد؟

پاسخ) در قراردادهای منعقده بر اساس فهریت‌های بهای واحد پایه سال‌های 1377 تا 1387 تغییرات مدل پیمان بر اساس ضوابط مقرر در ماده 30 شرایط عمومی پیمان صورت می‌گیرد و در چارچوب پیمان خسارتی از بابت تمدید مجاز قابل پرداخت نیست و مبلغ تجهیز و برچیدن کارگاه مندرج در قرارداد قابل افزایش نمی‌باشد.
کد پرسش: 991002 - گردآوری و تدوین : مهندس سید معین مرتضوی

جهت خدمات فنی و مشاوره تماس بگیرید – تلفن (دفتر مرکزی): ۲۸۴۲۶۵۲۰  ارتباط مستقیم با کارشناسان: ۶۶۱۶۸۲۱۸

دسته‌ها: پرسش و پاسخ و سوالات مطرح در خصوص فهرست بها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پرسش و پاسخ‌‎های مرتبط

آخرین سوالات مطرح

فهرست
دریافت کدتخفیف خرید محصولات با عضویت و ارسال پیام به اینستاگرام دکترکلیمصفحه اینستاگرام
+