موضوع سوال: شرایط عمومی پیمان – ماده 29

پرسش) آیا محدودیت‌های ماده 29 در خصوص سقف قیمت‌های جدید برای اقلام فاکتوری نیز قابل اعمال می‌باشد یا خیر؟

پاسخ) اقلام فاکتوری قیمت جدید تلقی و مشمول ماده 29 شرایط عمومی پیمان می‌گردند و تنها ضریب بالاسری به آن‌ها تعلق می‌گیرد و محدودیت‌های مندرج در تبصره ذیل بند «ج» ماده 29 باید در مورد آنها رعایت گردد. به عبارت دیگر، جمع بهای قیمت‌های جدید موضوع بند «ج» ماده 29 نباید از ده درصد مبلغ اولیه پیمان بیشتر شود.
کد پرسش: 012908 - گردآوری و تدوین : مهندس سید معین مرتضوی

جهت خدمات فنی و مشاوره تماس بگیرید – تلفن (دفتر مرکزی): ۲۸۴۲۶۵۲۰  ارتباط مستقیم با کارشناسان: ۶۶۱۶۸۲۱۸

دسته‌ها: پرسش و پاسخ و سوالات مطرح در خصوص شرایط عمومی پیمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پرسش و پاسخ‌‎های مرتبط

آخرین سوالات مطرح

کد تخفیف 30 درصدی کتابهای دکتر کلیم به مناسبت رونمایی از کتاب جدید: book30مشاهده کتابها
+