موضوع سوال: شرایط عمومی پیمان – ماده 29

پرسش) در صورتی که مقدار کارکرد ردیفی از بهرست بهای منضم به پیمان پس از اتمام کامل عملیات اجرایی مرتبط از مقدار تعیین شده در فهرست‌های مقادیر منضم به پیمان کمتر یا بیشتر شود این کاهش یا افزایش جزء سقف 25 درصد کاهش یا افزایش مقادیر می‌باشد یا خیر؟

پاسخ) اگر شرایط عمومی پیمان جدید ضمیمه قرارداد باظد مطابق بند (1) ماده 29 آن جمع مبلغ مربوط به افزایش مقادیر و مبلغ کارهای با قیمت جدید موضوع بند «ج» آن) نباید از 25 درصد مبلغ اولیه پیمان بیشتر شود. به عبارت دیگر جمع مبالغ افزایش یافته نسبت به مبلغ اولیه قرارداد در هر مرحله نمی‌تواند بیشتر از 25 درصد مبلغ اولیه پیمان باشد ولی در سایر موارد که افزایش مزبور وجود ندارد قرارداد جاری و بر اساس مفاد آن عمل خواهد شد.
کد پرسش: 012902 - گردآوری و تدوین : مهندس سید معین مرتضوی

جهت خدمات فنی و مشاوره تماس بگیرید – تلفن (دفتر مرکزی): ۲۸۴۲۶۵۲۰  ارتباط مستقیم با کارشناسان: ۶۶۱۶۸۲۱۸

دسته‌ها: پرسش و پاسخ و سوالات مطرح در خصوص شرایط عمومی پیمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پرسش و پاسخ‌‎های مرتبط

آخرین سوالات مطرح

کد تخفیف 30 درصدی کتابهای دکتر کلیم به مناسبت رونمایی از کتاب جدید: book30مشاهده کتابها
+