موضوع سوال: اصول حاکم بر پیمان – دستورالعمل انعقاد پیمان با نرخ متر مربع زیربنا

پرسش) قراردادی بر اساس بخشنامه شماره 142825/ 100 مورخ 24/ 8/ 1385 منعقد گردیده است. در صورت مغایرت مساحت سطوح نقشه‌های منضم به پیمان و اعداد مندرج در جدول بند (الف) ماده 11، ملاک عمل پرداخت قطعی چیست؟

پاسخ)

در قراردادهای منعقده بر اساس بخشنامه شماره 142825/ 100 مورخ 24/ 8/ 1385 با عنوان دستورالعمل انعقاد پیمان با نرخ متر مربع زیربنا، نحوه محاسبه سطوح، قبل از انعقاد قرارداد برای درج در جدول بند (الف) ماده 11، بر طبق ضوابط بند (ب) ماده 11 می‌باشد.
پس از انعقاد قرارداد، با توجه به این که نقشه‌های اجرایی به رویت کامل پیمانکار رسیده است، در صورتی که در سطوح نقشه‌های منضم به پیمان تغییری داده نشود، ملاک پرداخت قطعی اعداد مندرج در جدول بند (الف) ماده 11 می‌باشد.

کد پرسش: 510007 - گردآوری و تدوین : مهندس سید معین مرتضوی

جهت خدمات فنی و مشاوره تماس بگیرید – تلفن (دفتر مرکزی): ۲۸۴۲۶۵۲۰  ارتباط مستقیم با کارشناسان: ۶۶۱۶۸۲۱۸

دسته‌ها: پرسش و پاسخ و سوالات مطرح در خصوص اصول حاکم بر پیمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پرسش و پاسخ‌‎های مرتبط

آخرین سوالات مطرح

کد تخفیف 30 درصدی کتابهای دکتر کلیم به مناسبت رونمایی از کتاب جدید: book30مشاهده کتابها
+